ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ВІДЕОПРОЕКТІВ З ПОДОЛАННЯ ВСІХ ФОРМ НАСИЛЬСТВА ЩОДО ДІТЕЙ ТА ПРОСУВАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ І ДЕМОКРАТИЧНОГО ГРОМАДЯНСТВА
( активно до до 15 травня 2015 року)
Міністерство освіти і науки України та Офіс Ради Європи в Україні (представлений проектом «Зміцнення та захист прав дітей в Україні», що фінансується за сприяння Уряду Норвегії, та проектом «Освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини», що співфінансується Європейським Союзом та Радою Європи) оголошуютьВсеукраїнський конкурс відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства.Правила участі в конкурсі:
Участь у Конкурсі можуть взяти учні (вихованці) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, а також органи учнівського самоврядування всіх рівнів. Кількість авторів відеопроекту не повинна перевищувати 5 осіб.
Конкурс проводиться за двома темами:
подолання всіх форм насильства щодо дітей;
просування прав людини і демократичного громадянства.
Учасники можуть готувати відеопроекти як за цими широкими темами, так і за окремими питаннями, що охоплюються цими темами.
Для участі в конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу freeofviolence@gmail.com або подати за адресою: Офіс Ради Європи в Україні, Київ, вул. Іллінська 8, під’їзд 7, поверх 6 (з позначкою «На Конкурс відеопроектів»):
-відеопроект з питань подолання будь-яких форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства (можна також завантажити відеофайл на будь-який файлообмінник та надіслати посилання на нього);
-пояснювальну записку до відеопроекту;
-заявку на участь (Додаток 1);
Всі матеріали подаються до 15 травня 2015 року.
Форми відеопроектів, які подаються на конкурс:
відео презентація;
відеоролик;
флешмоб;
театральна постановка;
анімаційний проект тощо.
Список форм відео проектів не є вичерпним.
Учасники можуть подавати відеопроекти, які були представлені в інших конкурсах. Однак, відео проекти повинні відповідати тематиці Конкурсу і не можуть порушувати авторські та будь-які інші законні права будь-яких фізичних осіб чи господарюючих суб’єктів.
Відеопроекти подаються у форматі .avi з роздільною здатністю не менше 720х480 та співвідношенням сторін 16:9. Тривалість відеопроектів не повинна перевищувати 10 хвилин.
Пояснювальна записка не повинна перевищувати 5 сторінок А4 (12 шрифт, Times New Roman, одиночний інтервал) і подається у форматі .doc. У пояснювальній записці до відео проекту має бути розкрита така інформація:
тема відео;
актуальність завдання проекту;
мета проекту;
методи реалізації проекту;
результати проекту;
висновки;
можливе практичне застосування результатів;
подальші плани щодо реалізації чи використання.
Подаючи заявку на участь у Конкурсі, учасники погоджуються на використання їхніх відеоматеріалів Організаторами у некомерційних цілях.
Журі конкурсу розглядає подані відеопроекти та визначає кращих, автори яких стануть учасниками фіналу. Список учасників фіналу Конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Організаторів не пізніше ніж за два тижні до його проведення.
Час та місце проведення фіналу Конкурсу повідомляються листом МОН України місцевим органам управління в областях та місті Києві, а також електронною поштою учасникам фіналу.
Не пізніше ніж за два тижні до проведення фіналу відеопректи-фіналісти розміщуються на каналі Youtube Конкурсу та на сторінці Facebook проектів Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні» та «Освіта для громадянства та освіта з прав людини».
Номінації та критерії оцінювання відео проектів визначаються членами Журі Конкурсу. Відеопроекти учасників оцінюватимуться зокрема (але не виключно) за такими критеріями:
актуальність;
доцільність і коректність використаних методів;
творчий підхід до вирішення проблеми;
доступність і можливість практичного застосування.
В номінації «Вибір глядачів» порахують кількість уподобань, які отримають конкурсні відеопроекти на офіційних сторінках Конкурсу на YouТube та Facebook станом на 00 годин 00 хвилин дня проведення фіналу Конкурсу.
Підсумки Конкурсу оприлюднюються на офіційних веб-сайтах Організаторів упродовж 10 робочих днів після його завершення.
Відеопроекти переможців публікуються на офіційних веб-сайтах Організаторів.
За додатковою інформацією прохання звертатися за телефоном (44) 303-99-14вн.128 (Ігор Гуцуляк), вн.123 (Михайло Корюкалов).
Конкурс для освітян “Скрайб-презентація”
( активно до 1 липня 2015 року )
Портал “Учительський журнал он-лайн” запрошує Вас взяти участь у конкурсі “Скрайб-презентація” – на кращу скрайб-презентацію до уроку.
УВАГА: якщо ви подали заявку на конкурс, то це означає вашу згоду з умовами конкурсу, які наведені нижче. У разі незгоди ви можете відкликати свою роботу з конкурсу – напишіть про це адміністратору на форумі, і робота буде видалена з порталу.
Умови конкурсу можуть доповнюватися і уточнюватися, про що адміністрація буде інформувати на форумі.
1. Свої розробки на конкурс можуть представити всі педагогічні працівники, незалежно від спеціальності та досвіду роботи.
2. Для участі в конкурсі зареєструйтесь на порталі «Учительський журнал on-line», розмістіть свою роботу в розділі «Скрайб-презентація» і заповніть заявку . Прийом заявок – до 1 липня 2015 року.
3. Робота повинна являти собою скрайб-презентацію до уроку. Основна умова конкурсу – робота повинна бути авторською і містити лише авторські матеріали.
4. При оцінюванні конкурсних робіт враховується:
• Повнота обґрунтування використання скрайб презентації на уроці для певної теми.
• Розкриття заявленої теми в презентації
• Оригінальність сценарію презентації
5. Скрайб презентація повинна буди представлена як відео, що збережено на порталі youtube (Як розмістити відео на youtube?) обо інш. В розділ порталу «Скрайб-презентація» розміщюється лише стисла інформація про роботу: анотація, відомості про авторів, посилання на перегляд файлу.
В анотації необхідно вказати:
• До якого уроку презентація (предмет, клас, тема)
• В якій частині уроку використовується – етап уроку
• Обґрунтувати доцільність використання цього методу на уроці для цієї теми.
6. Переможці конкурсу визначаються в двох номінаціях.
• Вибір редакціі – переможці та призери визначаються адміністрацією порталу “Учительський журнал он-лайн” і редакційною колегією ВГ «Основа». Рішення є остаточним і не підлягає оскарженню.
• Приз глядацьких симпатій – користувачі порталу голосують за розробки скрайб-презентацій. Робота, що набере найбільше голосів, буде названа переможцем. (Як голосувати?)
7. Результати конкурсу будуть оголошені на форумі, порталі та на сторінках видань ВГ «Основа» в жовтні 2015 року.
8. Участь у конкурсі безкоштовна.
9. Переможці та призери конкурсу отримають персональний диплом і передплату на один із журналів ВГ “Основа”.
—————————————–
Як зробити скрайб-презентацію, дивіться на каналі youtube за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Vu73ygKassM
Сайт конкурсу: http://www.teacherjournal.com.ua/skrajb-prezentaczya.html
Конкурс авторських віршів для дітей
«Моє майбутнє – Україна»
( активно до 15 травня 2015)
В рамках ІІІ конкурсу-фестивалю «Подаруймо дітям щастя», БО “Фонд родини Кольгофер” хоче виявити талановитих юних художників, фотографів та поетів віком до 16 років. Всі роботи візьмуть участь у благодійному ярмарку, кошти від якого будуть переховані на лікування онкохворої дитини!Наша мета – розвивати творчий потенціал обдарованих дітей.
Авторські вірші надсилайте у форматі WORD не в сканованому вигляділише на електронну адресу фонду: fondrodynykolgofer@gmail.com .
Для участі у конкурсі роботи приймаються до 15 травня 2015 року.
Переможців визначатимуть у трьох вікових номінаціях:
– Роботи дітей віком до 7 років
– Роботи дітей віком від 7 до 12 років
– Роботи дітей віком від 12 до 16 років
За більш детальною інформацією звертайтеся на наш офіційний сайт:
www.fondrodynykolgofer.com або за телефонами
0673800029 та (0382) 787078
Конкурс авторських віршів для дітей «Моє майбутнє – Україна» ( активно до 15 травня 2015)
В рамках ІІІ конкурсу-фестивалю «Подаруймо дітям щастя», БО “Фонд родини Кольгофер” хоче виявити талановитих юних художників, фотографів та поетів віком до 16 років. Всі роботи візьмуть участь у благодійному ярмарку, кошти від якого будуть переховані на лікування онкохворої дитини!Наша мета – розвивати творчий потенціал обдарованих дітей.
Авторські вірші надсилайте у форматі WORD не в сканованому вигляділише на електронну адресу фонду: fondrodynykolgofer@gmail.com .
Для участі у конкурсі роботи приймаються до 15 травня 2015 року.
Переможців визначатимуть у трьох вікових номінаціях:
– Роботи дітей віком до 7 років
– Роботи дітей віком від 7 до 12 років
– Роботи дітей віком від 12 до 16 років
За більш детальною інформацією звертайтеся на наш офіційний сайт:
www.fondrodynykolgofer.com або за телефонами
0673800029 та (0382) 787078
Всеукраїнський родинний конкурс «Книга пам’яті мого роду» ( активно до 9 травня 2015)
Всеукраїнський родинний конкурс «Книга пам’яті мого роду» відбудеться в 2015 році і буде приурочений до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. У конкурсі можуть взяти участь діти 6-11 12-16 років, повідомляє прес-служба Харківської міськради. Головна мета його проведення – виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни, збереження і усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їх вкладу в відстоювання незалежності України.Конкурс проводиться у двох номінаціях: сімейні книги пам’яті та видеокниги. З 1 січня по 9 травня конкурс буде проводитись на обласному рівні, а з 10 травня по 14 жовтня – на всеукраїнському.
Учасники конкурсу разом з батьками можуть підготувати книгу пам’яті свого роду, яка повинна бути добре оформленим, містити сімейні історії або розповіді про представників родини, які брали участь у Великій Вітчизняній війні – на фронті, в тилу, в партизанських загонах, у підпіллі, були вивезені в Німеччину.
Книга пам’яті в паперовому вигляді повинна бути виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів. Видеокнига – тривалістю не більше 5 хв., з використанням фотоматеріалів і спогадів.
Переможці обласного етапу конкурсу будуть визначені до 9 травня, їх нагородження відбудеться у дні святкування 70-річчя Перемоги. Переможці другого етапу будуть визначені в Києві до 14 жовтня і будуть нагороджені в День захисника України.
Конкурсні роботи необхідно надсилати на адресу Харківської обласної бібліотеки для дітей:Харків-61002, вул. Артема, 43. Останній термін подачі робіт - 17 квітня (за поштовим штемпелем). З усіх організаційних питань необхідно звертатися в обласну бібліотеку для дітей за тел.: 700-42-19.Організатори конкурсу – Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Національна бібліотека України для дітей під патронатом Міністерства культури України, за підтримки Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, Українського союзу ветеранів Афганістану, а також Національного видавництва дитячої літератури «Веселка».
Немає коментарів:
Дописати коментар