вівторок, 3 травня 2016 р.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ЗНО!
У четвер, 5 травня 2016 року відбудеться ЗНО з української мови і літератури.
Тест з української мови і літератури складається з 58 завдань з мови і літератури і триватиме 180 хвилин. Результат тестування з української мови буде зараховано до атестату випускникам загальноосвітніх навчальних закладів як ДПА. Результати буде оприлюднено до 26 травня.
ПОРАДИ ВІД Дніпропетровського РЦ:
!!!  О котрій годині треба прибути до пункту тестування?
Не пізніше 10:50. Допуск до пункту тестування розпочинається о 10:15. УВАГА! Рівно о 10:50 двері пунктів тестування буде зачинено!
!!!  Як дізнатися, де складати ЗНО?
– Адреса, за якою розташовано пункт тестування міститься у запрошенні-перепустці, яку необхідно роздрукувати з персональної сторінки, натиснувши кнопку «Сформувати запрошення-перепустку». Вхід до персональної сторінки здійснюється за номером сертифіката та пін-коду у ньому.
!!!  Як знайти пункт тестування і не спізнитися на ЗНО, якщо я не знаю цей район/місто?
– Ознайомтеся з маршрутами та схемами доїзду до пункту тестування, наданими регіональному центру навчальними закладами. Звертаємо увагу, що маршрути є орієнтовними, тому радимо заздалегідь визначити найзручніший спосіб доїзду та перевірити його. Обов’язково розрахуйте час на дорогу з урахуванням можливих заторів на дорогах міста та проблем, пов’язаних із транспортом.

!!! Що брати із собою на ЗНО?
– Для входу до пункту тестування необхідно мати при собі оригінали таких документів:
1) Сертифікат учасника ЗНО 2016
2) Документ, що посвідчує особу, за яким реєструвалися для участі в ЗНО – паспорт або свідоцтво про народження.
3) Запрошення-перепустка
Окрім документів треба взяти із собою кілька гелевих або капілярних ручок чорного кольору. Не забороняється мати при собі прозору пляшку негазованої води без етикетки, звичайний наручний годинник.

Немає коментарів:

Дописати коментар